Klaro Consent Management (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: Required
cs: Povinné

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Accept all
cs: Přijmout vše
