Klaro Consent Management (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Link
es: Enlace

en: Required
es: Obligatorio

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Privacy Policy
es: Política de privacidad
