Klaro Consent Management (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Required
pl: Wymagane

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Override Title
pl: Nadpisz tytuł
