Klaro Consent Management (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Link
sk: Odkaz

en: Required
sk: Povinné

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Accept all
sk: Prijať všetko
