Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: Required
ar: ضروري

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: OK
ar: موافق
