Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: OK
el: ΟΚ
