Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Link
fa: پیوند

en: Required
fa: اجباری

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: OK
fa: موافقت

en: Decline
fa: رد کردن
