Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Link
gl: Ligazón

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: OK
gl: Aceptar
