Klaro Cookie & Consent Management (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Link
he: קישור

en: Required
he: נדרש

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Decline
he: דחייה

en: Privacy Policy
he: מדיניות פרטיות

en: Override Privacy-Link
he: דריסת קישור הפרטיות

en: Default value: <em>@privacy_link</em>
he: ערך ברירת מחדל: <em>@privacy_link</em>

en: URL for Privacy Policy
he: כתובת URL למדיניות הפרטיות
