Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: OK
hi: ठीक है

en: Privacy Policy
hi: गोपनीयता नीति
