Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Link
is: Hlekkur

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: OK
is: Í lagi
