Klaro Cookie & Consent Management (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Link
ja: リンク

en: Required
ja: 必須

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Decline
ja: 拒否する

en: Accept selected
ja: 選択したものを受け入れる
