Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Link
km: តំណ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: OK
km: យល់ព្រម
