Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Link
ku: بەستەر

en: Required
ku: پێویستە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: OK
ku: باشە
