Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Link
lt: Nuoroda

en: Required
lt: Privalomas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: OK
lt: Gerai
