Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Link
oc: Ligam

en: Required
oc: Requesit

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: OK
oc: D'acòrdi
