Klaro Cookie & Consent Management (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Link
pt: Ligação

en: Required
pt: Obrigatório

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Decline
pt: Rejeitar

en: Privacy Policy
pt: Política de Privacidade

en: Override Title
pt: Sobrepor Título

en: Accept all
pt: Aceitar tudo

en: Accept selected
pt: Aceitar selecionados
