Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Link
ru: Ссылка

en: Required
ru: Обязательно

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Decline
ru: Отклонить
