Klaro Consent Management (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Link
ta: சுட்டி

en: Required
ta: தேவை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: OK
ta: சரி
