Klaro Consent Management (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Link
fr: Lien

en: Required
fr: Requis

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Accept all
fr: Tout accepter
