Klaro Consent Management (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Link
sv: Länk

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Privacy Policy
sv: Integritetspolicy
