Klaro Consent Management (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Privacy Policy
uk: Політика приватності

en: Cookies
uk: Куки
