Klout (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Size
eu: Tamaina

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Blocks
eu: Blokeak
