Klout (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Size
fi: Koko

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Blocks
fi: Lohkot
