Klout (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Size
hu: Méret

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Medium
hu: Közepes

en: Blocks
hu: Blokkok
