Klout (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Size
jv: Ukuran

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: Blocks
jv: Blok
