Klout (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Blocks
km: ​ប្លុក
