Klout (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
