Klout (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Size
lv: Izmērs

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Medium
lv: Vidējs

en: Blocks
lv: Bloki
