Klout (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Blocks
mn: Хавтангууд
