Klout (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Size
nl: Grootte

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Blocks
nl: Blokken

en: Klout Badge
nl: Kloutbadge

en: Klout Profile ID
nl: Kloutprofiel-ID

en: Enter your valid Klout Profile ID.
nl: Geef uw geldig Kloutprofiel-ID.
