Klout (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Blocks
ta: பகுதி
