Klout (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Small
bo: ཆུང

en: Large
bo: ཆེན་པོ

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
