KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Block
ar: الصندوق

en: Location
ar: الموضع

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Master
ar: الرئيسي
