KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Block
ast: Bloque

en: Location
ast: Llugar
