KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Block
bg: Блокирай

en: Location
bg: Местоположение
