KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Block
bn: ব্লক

en: Location
bn: অবস্থান
