KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Block
bs: Blok

en: Location
bs: Lokacija
