KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Block
ca: Bloc

en: Location
ca: Localització

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Publisher
ca: Editor

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Creator
ca: Creador

en: Type of Publication
ca: Tipus de publicació

en: Year of Publication
ca: Any de publicació

en: Master
ca: Mestre
