KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Block
cs: Blok

en: Location
cs: Místo

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Project Page
cs: Stránka projektu

en: Master
cs: Nadřízené
