KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Block
cy: Bloc

en: Location
cy: Lleoliad
