KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Date
de: Datum

en: Search
de: Suche

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Location
de: Ort

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Publisher
de: Herausgeber

en: Keyword
de: Schlüsselwort

en: Creator
de: Urheber

en: Project Page
de: Projektseite

en: Saved Searches
de: Gespeicherte Suchen

en: Save Search
de: Suche speichern

en: Error!
de: Fehler!

en: Type of Publication
de: Art der Veröffentlichung

en: Year of Publication
de: Erscheinungsjahr

en: Project Manager
de: Projekt-Manager

en: No Results
de: Keine Ergebnisse

en: Attention!
de: Achtung!
