KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
