KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Block
es: Bloque

en: Location
es: Ubicación

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Publisher
es: Editorial

en: Keyword
es: Clave

en: Creator
es: Creador

en: Year of Publication
es: Año de publicación

en: Project Manager
es: Gestor del proyecto

en: Master
es: Máster

en: No Results
es: No hay resultados
