KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Block
fi: Lohko

en: Location
fi: Sijainti

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Creator
fi: Luoja

en: Master
fi: Isäntä
