KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Search
fr: Rechercher

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Block
fr: Bloc

en: Location
fr: Emplacement

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Publisher
fr: Éditeur

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Creator
fr: Créateur

en: Project Page
fr: Page du projet

en: Type of Publication
fr: Type de publication

en: Year of Publication
fr: Année de publication

en: Project Manager
fr: Responsable du projet

en: Master
fr: Principal
