KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Block
gl: Bloque

en: Location
gl: Localización

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Keyword
gl: Chave

en: Creator
gl: Creador
