KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Block
hu: Blokk

en: Location
hu: Helyszín

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Publisher
hu: Kiadó

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Type of Publication
hu: Közlemény típusa

en: Year of Publication
hu: Kiadás éve

en: Master
hu: Mester

en: Zurücksetzen
hu: Visszaállítás

en: Sortieren nach
hu: Rendezés

en: Aufsteigend
hu: Növekvő

en: Absteigend
hu: Csökkenő
