KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
