KnowledegeMaps (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Block
it: Blocco

en: Location
it: Posizione

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: Publisher
it: Editore

en: Keyword
it: Parola chiave

en: Creator
it: Utente

en: Master
it: Principale
